Doprovodný program 2022

Doprovodný program dáváme postupně dohromady

Peťa

Hledání pokladu pro nejmenší

Náš "jiný" Peťa, hledač pokladů, odrostl dětskému kolu a chce být jako ostatní. Miluje práci s detektorem kovu a moc rád to ukazuje malým dětem, které pod jeho vedením mohou hledat poklady. 

Peťovi je 14 let.  Má atypický autismus, těžkou formu vývojové dysfázie a pár dalších neduhů. Peťa má svůj JŮTŮB Kanál. Je možné, že bude trochu svůj, ale je to skvělý kluk. Zkuste ho trochu poznat ;) 

Muzikoterapie

Muzikoterapie s Packou

PACka - Neratovice je projekt bezplatných služeb pro rodiny pečující o děti s mentálním či fyzickým postižením, psychickými poruchami, poruchami učení, poruchami chování. Budete mít jedinečnou příležitost si vše okouknout a vyzkoušet.

Asek

Dorazí i rallye - tentokrát fakt jo!

Automobilový závodník Petr Kopsa, z týmu ASEK, dorazí se svým vozem. Auto bude možno prohlédnout. Aktuálně pracujeme na plánu jak umožnit projížďku. Podpisové karty bude mít Petr sebou ;)

Boxing Club respect

Exhibice Boxing club Respect

Exhibice a možnost vyzkoušení boxu dětmi. děti si budou moct půjčit rukavice i helmy a vyzkoušet si jaké jsou tréninky boxu pod vedením starších a zkušenějších...   

Besip

BESIP - preventivní program pro nejmenší

Jako poslední roky, tak i letos, budeme mít pro naše malé závodníky zajištěn preventivní program pro děti od BESIPu. 

AVZO Neratovice

Představení volnočasových aktivit

Máte rádi modely? Papírové nebo letadla, hrady nebo RC? To si určitě přijdete na své. Všechny modelářské kluby budou mít svou prezentaci a děti si budou moci i něco vyzkoušet. Možná nejen děti. ;) Tatínkům by se mohla líbit prezentace střeleckého klubu, nebo radioamatrérského klubu. Na detailech přesného složení za AVZO,. ještě pracujeme, ale rozhodně se máte na co těšit.

SP3DTM

sp3Dtm

Parta těchto lidí si rozhodně umí hrát i jako dospělí. Můžete se těšit na aktivní zábavu pro malé i velké prostřednictvím modelů postavených týmem modelářů, 3Dtiskařů, konstruktéry, mechaniky a dalšími nadšenci.